NAGROBKI NA ZAMÓWIENIE, NOWOCZESNE, MINIMALISTYCZNE, ARTYSTYCZNE, NIETYPOWE, GROBOWCE RODZINNE

 

 

ZOBACZ NASZE NAJNOWSZE REALIZACJE NAGROBKÓW

 

Pracownia Kamieniarska GrAnt od ponad 30 lat projektuje i wykonuje nagrobki i grobowce na indywidualne zamówienie.

 

Pracownia powstała z pasji tworzenia i obróbki kamienia naturalnego mistrza kamieniarskiego Wojciecha Antoniewicza, który wraz ze swoim synem Jakubem realizuje swoją pasję.

 

Przez ponad 30 lat realizujemy indywidualne projekty nagrobków pojedynczych

i podwójnych oraz grobowców rodzinnych.

nowoczesne nagrobkigdańsk nagrobki

W naszych archiwach projektów znajduje się ponad 300 wykonanych realizacji, które wyróżnia oryginalność, niepowtarzalność, ponadczasowy styl i

elegancja.

Proces tworzenia jest żmudnym efektem prac nad każdym detalem i częścią składową nowego projektu.

 

Zawsze przed podjęciem prac nad nowym projektem prowadzimy merytoryczne rozmowy, aby poznać oczekiwania klienta i zaspokoić jego potrzebę oddania ostatniej posługi i szacunku bliskiej mu osoby.

 

Przez kontakt bezpośredni z klientem jesteśmy w stanie stworzyć wstępny projekt. Wizja przelana na papier za pomocą ołówka daje fundament do dalszych rozmów z klientem.

Po akceptacji formy kolejnym etapem jest wybór i sposób aranżacji liternictwa oraz ornamentyki i galanterii nagrobka.

 

Projekt tradycyjny proponujemy wykonanie liternictwa i ornamentyki wprawną ręką mistrza kamieniarskiego. Ornamentyka tzw. kuta podkreśli tradycyjną formę nagrobka.

 

Projekt nowoczesny proponujemy ornamentykę wykonaną metoda piaskowania, która daje szeroki wachlarz możliwości i aranżacji.

Należy również wspomnieć o metaloplastyce, która staje się bardzo popularna i podkreśla nowoczesną formę projektu.

 

Polecamy naszym klientom odlewy z brązu (figury, krzyże) wykonywane metoda tradycyjną na indywidualne zamówienie firmy Strassacker.

 

Ponad 30 letnie doświadczenie i szeroki wachlarz produktów: liternictwo, ornamenty, wazony, lampiony itp. jest gwarancja otrzymania produktu najwyższej światowej jakości.

 

Po ostatecznej akceptacji nowy projekt trafia na biurko projektanta, który kreśli, wymiaruje i nadaje ostateczny kształt i formę.

Dokładnie opisany projekt trafia do produkcji gdzie jest omawiamy a następnie wdrażany do produkcji.

 
Gotowy nagrobek zostaje zestawiamy i przygotowany do procesu kontroli jakości przez projektanta oraz klienta, jeśli sobie tego życzy.

 

Daje to możliwość zapoznania się z produktem jeszcze przed zamontowaniem go na cmentarzu.

Ponadto klient utwierdza się w przekonaniu, że produkt wykonany w naszej pracowni jest produktem najwyższej jakości.

nagrobki trójmiasto               nagrobki Tczew

Wieloletnie doświadczenie daje nam podstawy do stwierdzenia, że o kamieniu wiemy wszystko. Zadowolenie naszych klientów sprawia, że jesteśmy dumni z każdego projektu, który powstał w naszej pracowni.

 

Wojciech i Jakub

A n t o n i e w i c z

 

Projekty chronione prawem autorskim, wykorzystanie kopiowanie w całości lub w części grozi odpowiedzialnością karną i cywilną.